עידו בן שמחון

שמי עידו בן שמחון ואני מייסד ומנהל את מועדון עמותת טניס שולחן 2007, נתניה.
אני משחק טניס שולחן מאז היותי בן 10, זה היה הספורט האהוב עליי. החיבור שלי לענף ספורט זה היה מהיר ומידי. שיחקתי במשך שנים רבות בליגת העל לגברים, והגעתי להישגים מצוינים – השיא היה כשלקחתי מקום באליפות ישראל לנוער. כמו כן, זכיתי באליפות גם במשחקי המכביה. בצבא הוכרתי כספורטאי מחונן ושֵׁרַתִּי כמורה חייל.
לאחר שירותי הצבאי, למדתי במכון וינגייט במסלול להכשרת מאמנים מוסמכים. בשנת 2007, בחרתי לזנוח את הקריירה שלי כשחקן פעיל ולהתמקד יותר בתחום האימון ופיתוח הענף של טניס שולחן בארץ – מועדון טניס שולחן 2007, נתניה. מאז, עברו עשר שנים בהן התבסס המועדון ופתחתי סניפים נוספים.
פתחתי מועדון משלי מאחר שהאידאולוגיה שמנחה אותי שונה מהותית מהדרך בה אני בוחר לאמן את השחקנים. אני מאמין בהשקעה רבה ובהתמדה בחינוך לספורט. אני יודע מניסיוני שטניס שולחן עוזר לשחקנים להתגבר על קשיים רבים בחיים – מקנה כלים להתמודדות. זהו ספורט שדורש כושר גופני גבוה, ריכוז רב, חשיבה, משמעת עצמית, תכנון מהלכים ומיומנות טכנית גבוה.
בשנת 2013, קיבלתי הצעה מאיל"ן, לעבוד ולאמן נכים בסניף רמת גן, כמובן שעניתי בחיוב על ההצעה.
זכיתי להצלחות רבות בעבודה הזו. מעבר לזכות הגדולה שנפלה בחלקי לעבוד עם מגזר הנכים, הגענו יחדיו להישגים בינלאומיים ומקומיים. מועדון זה, הוא מועדון הנכים המוביל בארץ.
אני חייב לציין שכיום ספורט הנכים בעולם הוא ספורט מקצועני לכל דבר. ספורטאים נכים, מתאמנים פעמיים ביום מידי יום ביומו וזוכים להישגים מרשימים בכל תחרות.

הישגים בולטים של הספורטאים שאני מאמן:

אלעד קופרברג אלוף ישראל עד גיל 21, שנת 2014
יעקב אבידר אלוף ישראל דרג ג', שנת 2014
מאיה גילשיין סגנית אלופת ישראל נשים דרג ב', שנת 2014
קרוליין טביב, בת 19 – מדורגת היום במקום 6 בעולם. קרוליין משחקת בכיסא גלגלים. השתתפה באולימפיאדת ריו 2016, הגיעה עד לשלב רבע הגמר למרות גילה הצעיר. בנוסף, זכתה קרוליין גם במדליה ארד באליפות אירופה 2015. קרוליין משרתת כחיילת בצה"ל. היא מתכננת לאחר סיום שירותה הצבאי לצאת ללימודים גבוהים.
דני בוברוב, בן 30 – מדורג היום במקום 9 בעולם. דני משחק בעמידה. השתתף באולימפיאדת ריו 2016, זכה בעשרות מדליות בינלאומיות, הגיע לשלב רבע הגמר באליפות העולם בסין ואלוף ישראל מזה שנים. דני גם הוא מאמן מוסמך בתחום.

עומר שמיוביץ

בוגר קורס המדריכים של מכון ווינגייט קיץ תשס"ט. בעל ניסיון של 3 שנים בהדרכת ילדים, ושחקן ליגה פעיל. מדריך במכינה הקדם צבאית ופעיל בקרב בני הנוער בנתניה.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן